Prohlášení o přístupnosti

Obecné

2. mateřská škola Dobříš se snaží zajistit, aby její služby byly dostupné lidem se zdravotním postižením. Investovala prostředky, aby pomohla zajistit snadnější přístupnost a použitelnost webových stránek školy pro osoby se zdravotním postižením, s přesvědčením, že každý člověk má právo na důstojný život, rovnost, pohodlí a nezávislost.

Přístupnost

Usnadnění přístupu umožňuje specializovaný widget. Tento software umožňuje společnosti 2. mateřská škola Dobříš zlepšit přístup a používání webového obsahu v souladu se současnými standardy (WCAG 2.1 ) a platné legislativní normy.

Aktivace nabídky usnadnění přístupnosti

Nabídku usnadnění  přístupu lze aktivovat kliknutím na ikonu pro usnadnění přístupu, která se zobrazuje v pravém rohu stránky. Po spuštění nabídky počkejte, než se načte v plném rozsahu.

Vyloučení odpovědnosti

2. mateřská škola Dobříš pokračuje ve svém úsilí o neustálé zlepšování dostupnosti svých stránek a jejich obsahu v přesvědčení, že je naší kolektivní morální povinností umožnit plynulé, přístupné a nerušené používání i pro ty z nás se zdravotním postižením.

I přes naše snahy o úplné zpřístupnění všech stránek a obsahu na webu http://msdobris.cz/ nemusí být některý obsah ještě plně přizpůsoben nejpřísnějším standardům přístupnosti. To může být důsledkem toho, že nebylo nalezeno nebo identifikováno nejvhodnější technologické řešení.

Pokud máte potíže s jakýmkoli obsahem na webu http://msdobris.cz/ nebo potřebujete pomoc s jakoukoliv částí našeho webu, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.

Pokud chcete nahlásit problém s přístupem, máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci, využijte kontaktní formulář školy.

Skip to content